Objenávka ebooku
Jak vybrat správné místo a doprovod k porodu

"Ebook jej lidsky napsaný a přibližuje z laického hlediska možnosti, které žena má při rozhodování, kde a jak bude rodit. Autorka přibližuje dvě své odlišné zkušenosti, tudíž jsou její návrhy podloženy prožitkem, což je velice přínosné a obohacující. Ebook je psán čtivě, přečetla jsem ho na jeden zátah a několik věcí se mnou rezonovalo :)"
"Zaujíma ma všetko okolo pôrodu a preto som sa rozhodla pre tento e-book. Páči sa mi, že Barborka popísala svoj prirodzený pôrod v domácom prostredí úprimne ako aj ten v nemocnici tak, ako ho sama vnímala. E-book sa mi páčil aj pre to, že poskytuje podrobný popis vlastnej cesty, praktické prehľady nemocnice a domáceho pôrodu a formalít po ňom. Určite ho odporúčam si prečítať, ak uvažujete o domácom pôrode, alebo aj o tom v nemocnici."
Monika
Numerologické a tarotové rozbory
“Na eBook o výběru vhodného místa jsem se těšila i přesto, že nejsem těhulka. Ale je to téma, které mě velmi zajímá, a to hlavně z pohledu domácích porodů. Jsem mile překvapena popisem krásných rituálů a doporučených kurzů, které bych rozhodně zvolila. Též mne to definitivně přesvědčilo, že budu chtít mít u sebe dulu. Výběr finálního místa porodu, ale nechám až na skutečné pocity při těhotenství a celém jeho průběhu. Rozhodně ale využiji možnost sepsání všech přání a veškerou konzultaci s lékaři, porodní asistentkou nebo dulou.”
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete poradit?

 

Napište mi na bara@vyrovnanazena.com

Ráda vám odpovím.