Jak vybrat vhodné místo a doprovod k porodu
(Z inženýrky lesanou)

Chcete, aby váš porod byl nezapomenutelně krásným zážitkem?

Dosáhněte toho správnou přípravou.

Jsem dvojnásobná maminka, která okamžik zrození považuje za zásadní moment v životě každého z nás.

Vím, jaké to je rodit v porodnici a jaké to je doma. Obě varianty mají své výhody a nevýhody a věřím, že obě mohou být krásnými zážitky.

Během těhotenství přišla mimo jiné otázka, kde vlastně porodit. Je porodnice vážně tím jediným a nejvhodnějším místem pro porod? Nebylo tak snadné si odpovědět. 

Profesí jsem finanční analytička, proto jsem potřebovala získat relevantní informace a udělat si kvalitní analýzu všech možností. Její výsledky naleznete v ebooku.

Co se v knize dozvíte?

Autentický příběh

Poznáte detailní a autentický příběh o dvou velmi rozdílných porodech. A nakouknete pod pokličku i rituálům okolo porodu.

Místo porodu

Seznámíte se s různými možnostmi místa porodu a jejich výhodami a nevýhodami.

Doprovod k porodu

Upřesníte si rozdíl mezi dulou a porodní asisentkou. Ve výběru doprovodu k porodu určitě neuděláte chybu.

Ukázka z knihy:

„…Předporodní rituál je něco, co bych doporučila každé těhotné ženě. Může mít velmi různorodou formu, ale jeho cíl je vždy stejný – podpořit nastávající maminku, pomoci jí vytvořit pocit bezpečí a najít důvěru v sebe sama a v miminko, které ví, kdy a jak se narodit. Rituál je skvělá příležitost, jak si zvědomit všechny touhy, ale i strachy týkající se porodu…“

Reference

"Ebook je lidsky napsaný a přibližuje z laického hlediska možnosti, které žena má při rozhodování, kde a jak bude rodit. Autorka přibližuje dvě své odlišné zkušenosti, tudíž jsou její návrhy podloženy prožitkem, což je velice přínosné a obohacující. Ebook je psán čtivě, přečetla jsem ho na jeden zátah a několik věcí se mnou rezonovalo 🙂
"Zaujíma ma všetko okolo pôrodu a preto som sa rozhodla pre tento e-book. Páči sa mi, že Barborka popísala svoj prirodzený pôrod v domácom prostredí úprimne ako aj ten v nemocnici tak, ako ho sama vnímala. E-book sa mi páčil aj pre to, že poskytuje podrobný popis vlastnej cesty, praktické prehľady nemocnice a domáceho pôrodu a formalít po ňom. Určite ho odporúčam si prečítať, ak uvažujete o domácom pôrode, alebo aj o tom v nemocnici."
Monika
Numenorologické a tarotové rozbory
“Na eBook jsem se těšila i přesto, že nejsem těhulka. Ale je to téma, které mě velmi zajímá, a to hlavně z pohledu domácích porodů. Jsem mile překvapena popisem krásných rituálů a doporučených kurzů, které bych rozhodně zvolila. Též mne to definitivně přesvědčilo, že budu chtít mít u sebe dulu. Výběr finálního místa porodu, ale nechám až na skutečné pocity při těhotenství a celém jeho průběhu. Rozhodně ale využiji možnost sepsání všech přání a veškerou konzultaci s lékaři, porodní asistentkou nebo dulou.”

Ukázka z knihy:

„…Domácí porod je považován za velmi alternativní způsob porodu a vyvolává vášnivé debaty. U nás má velmi zvláštní postavení, protože není zakázaný, ale problematická je přítomnost porodní asistentky nebo duly u něj. Obě podpory mohou bez problémů přijet za rodičkou po porodu, během něj by ale neměly být přítomné, pokud nechtějí riskovat pokuty či soudní popotahování. Zdá se vám to na hlavu postavené? Mně taky, ale bohužel taková je aktuální situace u nás…“

Díky ebooku budete vědět, jak, kde a s kým chcete porodit.

Za cenu 390,- Kč se dozvíte:


Záleží mi na vaší maximální spokojenosti, proto vám garantuji vrácení peněz, pokud zjistíte, že to není čtení pro vás. A to během 14 dnů od obdržení ebooku.

Máte doplňující otázky?

Napište mi na bara@vyrovnanazena.com

Ráda odpovím.